AFEW-Україна увійшла до Коаліції «Права дитини в Україні»
16.03.2016

 Склад Коаліції НУО "Права дитини в Україні" поповнився новою організацією – Міжнародним благодійним фондом «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Ukraine).Коаліція об’єднала в собі громадські та міжнародні організації й об’єднання, що працюють в інтересах дітей на території України, та є дієвим комунікативним майданчиком для обміну досвідом та підвищення кваліфікації у царині захисту прав дитини та важливим агентом впливу на прийняття рішень у галузі прав дитини в Україні.

Раді вітати AFEW-Україна  у складі Коаліції оскільки організація  має кфаліфікований експертний склад, а також значний досвід роботи із  підлітками груп ризику, особливо тими, які мають досвід вживання психоактивних речовин, та тих, хто перебуває в конфлікті з законом і таке розширення сприятиме компетентності та зміцненню потенціалу Коаліції та поліпшенню взаємодії урядових і неурядових організацій в інтересах дітей в Україні.

Блог

Як порушуються права дітей в Україні: чи можемо ми врятувати майбутнє?

За святкуваннями Дня Конституції часом забуваємо, що головна мета такого документу — не вшанувати його раз на рік, а слідкувати, аби прописані там правові норми виконувались. Про ефективність системи дотримання наших прав і їх захисту знаємо не з чуток. Ситуація з правами дитини у нашому суспільстві на перевірку виявилася ще тривожнішою.

29.06.2016