Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права людини
15.02.2016


Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів та спеціалістів неурядового сектору у сфері захисту прав дітей. Документ містить оновлену інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту подання другої державної доповіді (2002 рік) по 2008 рік включно.


Документ охоплює реалізацію всіх прав, визначених Конвенцією,з особливо детальною інформацією стосовно реалізації права дітей виховуватися у сім’ї. Надана інформація особливо детально висвітлює законодавче поле захисту прав дитини в Україні.

 

Запропонований аналіз та висновки пройшли публічне обговорення в ході робочих груп, круглих столів та на Інтернет-ресурсах організацій. Матеріали та дослідження, надані громадськими організаціями, враховують думки та погляди дітей. Рекомендації містять пропозиції, як Уряд України та громадський сектор можуть покращити роботу й ефективніше виконувати зобов’язання за Конвенцією ООН про права дитини.

 
 
 
 

 

 
 
Блог

Як порушуються права дітей в Україні: чи можемо ми врятувати майбутнє?

За святкуваннями Дня Конституції часом забуваємо, що головна мета такого документу — не вшанувати його раз на рік, а слідкувати, аби прописані там правові норми виконувались. Про ефективність системи дотримання наших прав і їх захисту знаємо не з чуток. Ситуація з правами дитини у нашому суспільстві на перевірку виявилася ще тривожнішою.

29.06.2016