Грудне вигодовування як ключ до реалізації цілей сталого розвитку
29.07.2016

Тема Всесвітнього тижня грудного вигодовування – 2016, який триватиме з 1 по 7 серпня,  наголошує на зв'язку між грудним вигодовуванням і Цілями сталого розвитку (ЦСР). ЦСР є основою глобальних зобов’язань і дій в напрямку справедливого розвитку. Цього року Всесвітній альянс дій на підтримку грудного вигодовування (WABA) приймає на себе завдання внести питання харчування немовлят та дітей раннього віку у стратегії сталого розвитку.


Всесвітній тиждень грудного вигодовування (WBW) відзначається з 1992 року і є найбільшою мобілізаційною соціальною платформою на підтримку грудного вигодовування. Кількість учасниць і учасників даної ініціативи постійно зростає. Тиждень на сьогодні відзначається в більш ніж 170 країнах за участі більш ніж 1,5 мільйонів осіб, досягаючи уваги близько 30 мільйонів осіб через соціальні медіа.

Цілі сталого розвитку мають 17 цілей, спрямованих на перетворення нашого світу на краще до 2030 року. Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування - 2016  фокусує увагу на  підвищенні обізнаності про зв'язок ЦСР з грудним вигодуванням та на встановленні партнерських відносин для довгострокового розвитку.

Доктор Амаль Омер-Салім, спів-виконавчий директор Всесвітнього альянсу дій на підтримку грудного вигодовування зауважує: "Відзначення Тижня має наголосити на триваючих зусиллях вивчення досягнень і подолання проблем. Щорічне святкування Тижня має бути чимось більшим, ніж тижневі заходи. Зосередивши увагу на більш широкому контексті, більш тривалих термінах, практичних та поки що амбітних цілях, ми можемо створити стійкі і привабливі кампанії. Давайте проведено такі кампанії задля наступних поколінь!"

Блог

Як порушуються права дітей в Україні: чи можемо ми врятувати майбутнє?

За святкуваннями Дня Конституції часом забуваємо, що головна мета такого документу — не вшанувати його раз на рік, а слідкувати, аби прописані там правові норми виконувались. Про ефективність системи дотримання наших прав і їх захисту знаємо не з чуток. Ситуація з правами дитини у нашому суспільстві на перевірку виявилася ще тривожнішою.

29.06.2016