Коаліція «Права дитини в Україні» обговорила стратегію діяльності на наступні 3 роки
14.03.2017

У січні-лютому 2017 року організації учасниці Коаліції «Права дитини в Україні» обговорили стратегічні напрямки діяльності Коаліції на наступні три роки.

 

 На початку стратегічної сесії представники та представниці організацій-учасниць пригадали досягнення Коаліції та цінність спільної роботи, а також обговорили те які сподівання, надії та ідеї кожен покладає на спільну діяльність організацій, актуальні проблеми та потреби у сфері прав та інтересів дитини.

 

 

Учасники та учасниці сформували напрямки діяльності Коаліції, завдання, плани та ролі кожної організації в реалізації задуманого. Зокрема було виділено 6 основних напрямків діяльності Коаліції:

 

• законодавство;
• просвітництво, навчання, інформування, підвищення експертності у суспільстві та різних зацікавлених групах;
• діалог та взаємодія між різними інституціями;
• моніторинг прав дитини;
• брендинг, імідж Коаліції та підготовка комунікаторів;
• зміцнення потенціалу Коаліції.

 

Коаліція «Права дитини в Україні є унікальним експертним об’єднанням, що працює системно та широко охоплює питання та проблеми сфери захисту прав дитини.  Коаліція «Права дитини в Україні» розпочала свою спільну роботу у 2008 році як ініціативна група яка готувала Альтернативний звіт щодо впровадження Україною Конвенції ООН про права дитини. 9 організацій ініціативної групи вирішили створити Коаліцію і 2012 року підписали Меморандум. Наразі Коаліція «Права дитини в Україні» об’єднує 18 неурядових організацій, в тому числі 3 міжнародних.

 

Ми сподіваємось що подальша спільна діяльність організацій допоможе пріоритезувати тему захисту прав та інтересів дітей в державному та суспільному житті, забезпечити захист дитини та прийняття рішень з урахуванням найкращих інтересів дитини, а також участь дитини у процесах змін.

 

 

 

Блог

Як порушуються права дітей в Україні: чи можемо ми врятувати майбутнє?

За святкуваннями Дня Конституції часом забуваємо, що головна мета такого документу — не вшанувати його раз на рік, а слідкувати, аби прописані там правові норми виконувались. Про ефективність системи дотримання наших прав і їх захисту знаємо не з чуток. Ситуація з правами дитини у нашому суспільстві на перевірку виявилася ще тривожнішою.

29.06.2016