Круглий стіл «Дотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні»
09.11.2015

   Комітет Верховної Ради України у справах сім'ї, молоді, спорту та туризму у співпраці з Коаіліцією громадських організацій «Права дитини в Україні» та Save the Children International проводить засідання «круглого столу» на тему: «Дотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні». Захід відбудеться 19 листопада 2015 року та присвячений 26-ої річниці Конвенції ООН про права дитини.

Під час засідання круглого планується обговорити такі питання:

  • загальні заходи щодо впровадження Конвенції (координація, політика у сфері захисту прав дитини, виконання Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року та розподіл коштів);

  • громадянські права і свободи (реєстрація народжень; катування та інші жорстокі, нелюдські або такі, що принижують гідність види поводження з дитиною чи покарання);

  • сімейне середовище та альтернативний догляд;

  • базове медичне обслуговування та соціальне забезпечення;

  • освіта, дозвілля та культурна діяльність;

  • спеціальні заходи захисту вразливих груп дітей, зокрема дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей, які перебувають у зоні антитерористичної операції та на тимчасово окупованій території, дітей-шукачів притулку та дітей-біженців, дітей, які постраждали від сексуального насильства, дітей, які перебувають у конфлікті з законом.

 

Круглий стіл відбудеться 19 листопада о 14.00.

Адреса: вул. Грушевського, 18/2, кім. 12,

З метою забезпечення своєчасної підготовки «круглого столу» просимо Вас поінформувати секретаріат Комітету про свою участь до 13 листопада 2015 року, в тому числі надіслати відповідне повідомлення на електронну адресу:molokanov@rada.gov.ua.

Контактні  телефони: 255-32-99, 255-31-14, 255-31-11.


Блог

Як порушуються права дітей в Україні: чи можемо ми врятувати майбутнє?

За святкуваннями Дня Конституції часом забуваємо, що головна мета такого документу — не вшанувати його раз на рік, а слідкувати, аби прописані там правові норми виконувались. Про ефективність системи дотримання наших прав і їх захисту знаємо не з чуток. Ситуація з правами дитини у нашому суспільстві на перевірку виявилася ще тривожнішою.

29.06.2016