В Україні продовжують порушувати права немовлят на грудне вигодовування
20.07.2016

 В Україні, не дивлячись на позицію Міністерства охорони здоров’я якнайширше підтримувати грудне вигодовування, виробники замінників грудного молока агресивно рекламують свою продукцію, переконуючи матерів дотримуватись правил, які підривають грудне вигодовування.
У відповідь на це всесвітній рух на підтримку грудного вигодовування, серед яких Міжнародна мережа дій у сфері дитячого харчування, займається постійним моніторингом дій індустрії замінників грудного молока, звертаючи увагу виробників та дистрибуторів на неприпустимість ідеалізації та просування замінників. Україна у цьому не є виключенням – у нас є і порушники правил маркетингу замінників грудного молока (виробники замінників грудного молока), і небайдужий громадський рух, який всіляко намагається запобігти поширенню неправдивої інформації та рекламі, яку розповсюджують виробники. Так, цього разу було підготовлено відкритого листа до українського виробника та дистрибутора питної води та дитячого харчування «Еконія, яка, всупереч принципам успішної організації грудного вигодовування, рекламує питну воду для дітей з перших днів життя та соки і пюре, з віку, у якому дитина має отримувати виключно грудне вигодовування.

Блог

Як порушуються права дітей в Україні: чи можемо ми врятувати майбутнє?

За святкуваннями Дня Конституції часом забуваємо, що головна мета такого документу — не вшанувати його раз на рік, а слідкувати, аби прописані там правові норми виконувались. Про ефективність системи дотримання наших прав і їх захисту знаємо не з чуток. Ситуація з правами дитини у нашому суспільстві на перевірку виявилася ще тривожнішою.

29.06.2016