Звіт про діяльность Коаліції "Права дитини в Україні" за 2012-2015 роки
21.07.2016

Коаліція була створена на початку 2012 року з метою сприяння дотриманню прав дитини та спостереження за ефективною реалізацією Прикінцевих спостережень і рекомендацій, наданих Комітетом ООН з прав дитини. Також однією з основних задач Коаліції є обмін кращими практиками у сфері забезпечення прав дитини.

 

Коаліція об’єднала в собі громадські та міжнародні організації й об’єднання, що працюють в інтересах дітей на території України, та є дієвим комунікативним майданчиком для обміну досвідом та підвищення кваліфікації у царині захисту прав дитини та важливим агентом впливу на прийняття рішень у галузі прав дитини в Україні.На разі в Коаліцію входять 18 організацій.

 

Звітом охоплено період з 2012 року, коли Коаліція була створена. В ньому відображена напрямки роботи Коаліції, здійснена діяльність, інституційний розвиток, організовані заходи та залучені ресурси цього періоду.

 

 

 

 
Блог

Як порушуються права дітей в Україні: чи можемо ми врятувати майбутнє?

За святкуваннями Дня Конституції часом забуваємо, що головна мета такого документу — не вшанувати його раз на рік, а слідкувати, аби прописані там правові норми виконувались. Про ефективність системи дотримання наших прав і їх захисту знаємо не з чуток. Ситуація з правами дитини у нашому суспільстві на перевірку виявилася ще тривожнішою.

29.06.2016