Напрацювання і реалізація внутрішньої політики організації, спрямованої на захист дитини

07.08.2017

Посібник "Напрацювання і реалізація внутрішньої політики організації, спрямованої на захист дитини" розроблено БІСЕ(Міжнародим католицьким  бюро дитини) при підтримці ОАК.
Посібник виданий англійською, іспанською, французькою і російською мовами і є практичним інструментом, що допомагає розробити внутрішню політику організації та адаптувати…

Заключні зауваження та рекомендації Комітету ООН з прав дитини (Україна, 2011 рік).Версія, адаптована для дітей та підлітків

06.09.2016

Заключні зауваження та рекомендації Комітету ООН з прав дитини: Україна» були підготовлені узимку 2011 року. В них Комітет визначає основні порушення прав дитини в Україні та висловлює своє бачення того, яким чином ці порушення можна усунути. Дана версія буде зрозумілою для дітей віком від 14 років. Такий варіант, окрім іншого, передбачає, що до деяких слів та термінів у тексті надаються пояснення й тлумачення.

Блог

Як порушуються права дітей в Україні: чи можемо ми врятувати майбутнє?

За святкуваннями Дня Конституції часом забуваємо, що головна мета такого документу — не вшанувати його раз на рік, а слідкувати, аби прописані там правові норми виконувались. Про ефективність системи дотримання наших прав і їх захисту знаємо не з чуток. Ситуація з правами дитини у нашому суспільстві на перевірку виявилася ще тривожнішою.

29.06.2016