Рада ООН оцінить стан дотримання прав дитини в Україні

09.04.2012

У квітні 2012 року Коаліція «Права дитини в Україні» спільно з правозахисним центром «Ла-Страда» та Мережею з протидії комерційній сексуальній експлуатації дітей подала короткий оглядовий звіт «Про стан дотримання прав дитини» до Ради ООН з прав людини.

Громадські організаціїї обурені заявами Тігіпка про дітей-інвалідів

03.04.2012

Громадські організації обурились позицією міністра соціальної політики Сергія Тігіпка щодо ситуації з утриманням дітей-інвалідів в Україні, і з цього приводу направили відкритого листа.

Хто захистить права дитини в Україні?

30.01.2012

В Україні потрібно провести низку реформ, спрямованих на покращення захисту прав дитини, йдеться зокрема про роботу з сім`ями, які перебувають у складних життєвих обставинах; соціальний супровід родин; процедуру позбавлення батьківських прав; роботу з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

ООН чекає від уряду України пояснень щодо дотримання прав дитини

13.07.2010

Розглянувши Державну доповідь України щодо впровадження Конвенції ООН про права дитини Комітет ООН з прав дитини поставив уряду 11 додаткових, уточнювальних питань.

Громадські організації розказали ООН як в Україні захищають права дітей

21.06.2010

14 червня відбулось засідання Комітету ООН з прав дитини щодо реалізації Конвенції про права дитини в Україні. Представники українських громадських організацій представили членам комітету Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини.

Українці впевнені - діти постійно зазнають різних форм насильства

06.06.2010

Більшість громадян вважають, що в Україні поширено насильство над дітьми. Такого висновку дійшли експерти Інституту проблем управління імені Горшеніна, провівши опитування на тему: «Чи захищені права дитини в Україні?».

«  1 2 3 4  »
Блог

Як порушуються права дітей в Україні: чи можемо ми врятувати майбутнє?

За святкуваннями Дня Конституції часом забуваємо, що головна мета такого документу — не вшанувати його раз на рік, а слідкувати, аби прописані там правові норми виконувались. Про ефективність системи дотримання наших прав і їх захисту знаємо не з чуток. Ситуація з правами дитини у нашому суспільстві на перевірку виявилася ще тривожнішою.

29.06.2016