Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права людини - Коалiцiя - Права дитини в Українi
Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права людини
15.02.2016


Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів та спеціалістів неурядового сектору у сфері захисту прав дітей. Документ містить оновлену інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту подання другої державної доповіді (2002 рік) по 2008 рік включно.


Документ охоплює реалізацію всіх прав, визначених Конвенцією,з особливо детальною інформацією стосовно реалізації права дітей виховуватися у сім’ї. Надана інформація особливо детально висвітлює законодавче поле захисту прав дитини в Україні.

 

Запропонований аналіз та висновки пройшли публічне обговорення в ході робочих груп, круглих столів та на Інтернет-ресурсах організацій. Матеріали та дослідження, надані громадськими організаціями, враховують думки та погляди дітей. Рекомендації містять пропозиції, як Уряд України та громадський сектор можуть покращити роботу й ефективніше виконувати зобов’язання за Конвенцією ООН про права дитини.

 
 
 
 

 

 
 

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017