Коаліція «Права дитини в Україні» обговорила стратегію діяльності на наступні 3 роки - Коалiцiя - Права дитини в Українi
Коаліція «Права дитини в Україні» обговорила стратегію діяльності на наступні 3 роки
14.03.2017

У січні-лютому 2017 року організації учасниці Коаліції «Права дитини в Україні» обговорили стратегічні напрямки діяльності Коаліції на наступні три роки.

 

 На початку стратегічної сесії представники та представниці організацій-учасниць пригадали досягнення Коаліції та цінність спільної роботи, а також обговорили те які сподівання, надії та ідеї кожен покладає на спільну діяльність організацій, актуальні проблеми та потреби у сфері прав та інтересів дитини.

 

 

Учасники та учасниці сформували напрямки діяльності Коаліції, завдання, плани та ролі кожної організації в реалізації задуманого. Зокрема було виділено 6 основних напрямків діяльності Коаліції:

 

• законодавство;
• просвітництво, навчання, інформування, підвищення експертності у суспільстві та різних зацікавлених групах;
• діалог та взаємодія між різними інституціями;
• моніторинг прав дитини;
• брендинг, імідж Коаліції та підготовка комунікаторів;
• зміцнення потенціалу Коаліції.

 

Коаліція «Права дитини в Україні є унікальним експертним об’єднанням, що працює системно та широко охоплює питання та проблеми сфери захисту прав дитини.  Коаліція «Права дитини в Україні» розпочала свою спільну роботу у 2008 році як ініціативна група яка готувала Альтернативний звіт щодо впровадження Україною Конвенції ООН про права дитини. 9 організацій ініціативної групи вирішили створити Коаліцію і 2012 року підписали Меморандум. Наразі Коаліція «Права дитини в Україні» об’єднує 18 неурядових організацій, в тому числі 3 міжнародних.

 

Ми сподіваємось що подальша спільна діяльність організацій допоможе пріоритезувати тему захисту прав та інтересів дітей в державному та суспільному житті, забезпечити захист дитини та прийняття рішень з урахуванням найкращих інтересів дитини, а також участь дитини у процесах змін.

 

 

 

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017