Коаліція Права дитини в Україні прийняла участь в парламентських слуханнях - Коалiцiя - Права дитини в Українi
Коаліція "Права дитини в Україні" прийняла участь в парламентських слуханнях
18.10.2016

12 жовтня у Верховній Раді України відбудлись парламентські слухання на тему:"Права дитини в Україні:забезпечення, дотримання, захист".

 

Бачення проблем в сфері забезпечення прав дитини та рекомендації до їх вирішення від Коаліції "Права дитини в Україні" представила Марія Ясеновська, президент Харківської обласної фундації "Громадська альтернатива".

 

До уваги учасників парламентських слухань була представлена доповідь Коаліції права дитини в Україні "Дотримання прав дитини в Україні 2012-2015 рр.), а також Ситуаційний аналіз та рекомендації Данської Ради з питань біженців "Ризик залучення підлітків у військові дії в Україні" .

 

 

 

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017