Коаліція Права дитини в Україні та Українська мережа за права дитини розпочали роботу над Альтернативною доповідю до Комітету ООН з прав дитини - Коалiцiя - Права дитини в Українi
Коаліція "Права дитини в Україні" та Українська мережа за права дитини розпочали роботу над Альтернативною доповідю до Комітету ООН з прав дитини
14.09.2018

13 вересня 2018 року, Коаліція "права дитини в Україні та Українська мережа за права дитини обєднали свої зусилля в написанні Альтернативної доповіді про виконання Конвенції ООН про права дитини до комітету ООН з прав дитини та підписали Меморандум про співпрацю.

До Коаліції та Марежі входять організації які захищають права дитини в різних сферах, що дає обєднанню переваги в якісному зборі та аналізі стану дотримання прав дитини в Україні. На зустрічі в Києві спеціалісти Коаліції та Мержі визначили напрямки які будуть входити до звіту а також принципи його формування. До звіту також буде ходити аналіз інформації наданої в державном звіті,,яка буде оприлюдненна 26 вересня 2018 року, а також аналіз виконанння рекомендацій комітету ООН з прав дитини попереднього періоду.

Обєднання НУО планують підготувати та оприлюднити Альтернативний звіт в лютому 2019 року.

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017