Права дівчини. Звіт про дотримання прав дівчини для Альтернативної доповіді щодо виконання Пекінської декларації та Платформи дій (1995) - Коалiцiя - Права дитини в Українi
Права дівчини. Звіт про дотримання прав дівчини для Альтернативної доповіді щодо виконання Пекінської декларації та Платформи дій (1995)
11.10.2019

Коаліція "Права дитини в Україні" підготувала звіт про дотримання прав дівчини. Інформація надіслана координаційній групі для її включення у Альтернативну доповідь щодо виконання Пекінської декларації та Платформи дій (1995). У короткому звіті висвітленні такі питання: Ліквідація дискримінації відносно дівчат в освіті та розвитку навичок Ліквідація дискримінації відносно дівчат у сфері здоров’я Викорінення проблеми ранніх і примусових шлюбів Протидія насильству щодо дівчат Участь дівчат у соціальному, економічному та політичному житті __________ Фото зроблено Gerd Altmann з Pixabay

 

 

Завантажити звіт

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017