Save the Children Україна - Коалiцiя - Права дитини в Українi
Save the Children Україна


Коротка iнформацiя: Save the Children одна з провідних незалежних міжнародних неурядових організацій,що працює для дітей. Організація була заснована у 1919 році і діє з метою покращення життя дітей через надання якісної освіти, охорони здоров’я та фінансових можливостей, а також надання екстренної допомоги дітям, які постраждали від стихійних лих, військових або інших конфліктів. Наразі Save the Children надає гуманітану допомогу у понад 120 країнах світу. В Україні Save the Children співпрацює з місцевими ромадськими організаціями і безпосередньо з населенням. З літа 2014 року Save the Children почала реагувати на кризу в Україні і зарекомендувала себе як організація, що приділяє особливу увагу дітям.

Контакти:

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017