В Україні продовжують порушувати права немовлят на грудне вигодовування - Коалiцiя - Права дитини в Українi
В Україні продовжують порушувати права немовлят на грудне вигодовування
20.07.2016

 В Україні, не дивлячись на позицію Міністерства охорони здоров’я якнайширше підтримувати грудне вигодовування, виробники замінників грудного молока агресивно рекламують свою продукцію, переконуючи матерів дотримуватись правил, які підривають грудне вигодовування.
У відповідь на це всесвітній рух на підтримку грудного вигодовування, серед яких Міжнародна мережа дій у сфері дитячого харчування, займається постійним моніторингом дій індустрії замінників грудного молока, звертаючи увагу виробників та дистрибуторів на неприпустимість ідеалізації та просування замінників. Україна у цьому не є виключенням – у нас є і порушники правил маркетингу замінників грудного молока (виробники замінників грудного молока), і небайдужий громадський рух, який всіляко намагається запобігти поширенню неправдивої інформації та рекламі, яку розповсюджують виробники. Так, цього разу було підготовлено відкритого листа до українського виробника та дистрибутора питної води та дитячого харчування «Еконія, яка, всупереч принципам успішної організації грудного вигодовування, рекламує питну воду для дітей з перших днів життя та соки і пюре, з віку, у якому дитина має отримувати виключно грудне вигодовування.

 

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017