Запрошуються неурядові організації та експертів до участі в презентації і публічному обговоренні Альтернативного звіту про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини - Коалiцiя - Права дитини в Українi
Запрошуються неурядові організації та експертів до участі в презентації і публічному обговоренні Альтернативного звіту про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини
26.03.2019

Запрошуються неурядові організації та експертів до участі в презентації і публічному обговоренні Альтернативного звіту про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки.

 

Восени 2018 року Урядом України передано національну доповідь про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини до Комітету ООН із захисту прав дитини.

 

Зі свого боку неурядові організації підготували альтернативний (тіньовий) звіт про стан дотримання положень Конвенції, робота над яким тривала протягом останніх 6 місяців. Звіт містить аналіз дотримання попередніх рекомендацій Комітету та актуальні рекомендації НУО Уряду України.

 

Коаліція Права дитини в Україні та Українська Мережа за права дитини запрошують національні та міжнародні НУО, незалежних експертів з прав дитини взяти участь в презентації та публічному обговоренні альтернативного звіту, яке відбудеться 28 березня о 12.00 годині в Українському кризовому медіа-центрі (01001, Київ, вул. Хрещатик, 2).

 

На заході будуть обговорені наступні питання:

  • Чому заявлені реформи не дають очікуваних результатів.
  • Виклики у сфері прав дитини.
  • Оцінка виконання попередніх рекомендацій Комітету ООН з прав дитини.

 

Зареєструватися на участь та повідомити тему виступу можна за посиланням.

 

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 095 003 84 04, e-mail [email protected] Контактна особа – Ксенія Карагяур.

 

З проектом альтернативного можна ознайомитись за посиланням.

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017