Звіт про діяльность Коаліції Права дитини в Україні за 2012-2015 роки - Коалiцiя - Права дитини в Українi
Звіт про діяльность Коаліції "Права дитини в Україні" за 2012-2015 роки
21.07.2016

Коаліція була створена на початку 2012 року з метою сприяння дотриманню прав дитини та спостереження за ефективною реалізацією Прикінцевих спостережень і рекомендацій, наданих Комітетом ООН з прав дитини. Також однією з основних задач Коаліції є обмін кращими практиками у сфері забезпечення прав дитини.

 

Коаліція об’єднала в собі громадські та міжнародні організації й об’єднання, що працюють в інтересах дітей на території України, та є дієвим комунікативним майданчиком для обміну досвідом та підвищення кваліфікації у царині захисту прав дитини та важливим агентом впливу на прийняття рішень у галузі прав дитини в Україні.На разі в Коаліцію входять 18 організацій.

 

Звітом охоплено період з 2012 року, коли Коаліція була створена. В ньому відображена напрямки роботи Коаліції, здійснена діяльність, інституційний розвиток, організовані заходи та залучені ресурси цього періоду.

 

 

 

 

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017