Коалiцiя - Права дитини в Українi

Запрошуються неурядові організації та експертів до участі в презентації і публічному обговоренні Альтернативного звіту про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини

26.03.2019

Запрошуються неурядові організації та експертів до участі в презентації і публічному обговоренні Альтернативного звіту про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки.

Діти презентували звіт з рекомендаціями щодо попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей

14.12.2018

Презентували звіт з рекомендаціями, підготовлений фокус-групою українських дітей віком від 14 до 19 років, щодо сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей на прохання Лансаротського комітету з прав дитини Ради Європи.

Школярі та школярки долучилися до розробки альтернативного звіту до Лансаротського комітету

11.12.2018

Чи задумуються батьки, які небезпеки чатують на їх дитину у соціальних мережах? Чи знають про ці небезпеки діти? Як просувати питання захисту дітей і які інституції мають долучатися до процесу?

Запрошуємо НУО та експертів до участі в підготовці Альтернативної доповіді щодо стану дотримання Конвенції з прав дитини в Україні

18.10.2018

Коаліція Права дитини в Україні та Українська Мережа за права дитини почали підготовку спільної Альтернативної доповіді щодо стану дотримання Конвенції з прав дитини в Україні, а також Факультативного протоколу щодо участі дітей у збройних конфліктах та Факультативного протоколу щодо торгівлі дітьми, дитячої проституції і дитячої порнографії.

Коаліція "Права дитини в Україні" та Українська мережа за права дитини розпочали роботу над Альтернативною доповідю до Комітету ООН з прав дитини

14.09.2018

Коаліція "права дитини в Україні та Українська мережа за права дитини обєднали свої зусилля в написанні Альтернативної доповіді про виконання Конвенції ООН про права дитини до комітету ООН з прав дитини та підписали Меморандум про співпрацю.

Коаліція " Права дитини в Україні" шукає юних експертів з прав дитини

11.07.2018

Чи стикалися Ви з проявами непристойних пропозицій після розміщення своїх фото в Інстаграмі чи інших соцмережах? Можливо Ваші однолітки розповідали про занадто надмірну і неприпустиму увагу з боку дорослих або стикалися з секстінгом. В навчальному закладі розповідають Вам про безпеку, в тому числі в віртуальному світі? Чи говорять з Вами батьки, вчителі про «це»? Як пов’язані ці питання з правами дитини? Чи вважаєте за потрібне отримувати зрозумілу інформацію про права, про безпеку, як розпізнавати насильство, в тому числі сексуальне, тощо? Чи Ви хочете звернутися до дорослих і розказати їм про виклики, з якими ви зустрічаєтесь у своєму житті?

Політика у сфері прав дитини на наступні 10 років

20.06.2018

Яким чином формуються пріоритети прав дитини? Як діти, молодь та громадські організації можуть взяти участь враховуючи початок процесу звітування до Комітету ООН з прав дитини? Як права дитини передбачені в реформах, які відбуваються в Україні, розкажуть представниці організацій-учасниць Коаліції "Права дитини в Україні".

В день захисту дітей – про Голоси Дітей

01.06.2018

Діти презентували результати всеукраїнського дослідження «Голоси дітей». Діти обговорили найактуальніші питання , що стосуються прав дитини в Україні, зокрема, щодо можливості висловлюватись та впливати на прийняття рішень які стосуються дітей, насильства та булінгу, рівних можливостей для дітей за різних обставин, освіти, знання про права дитини та майбутнього дітей.

82 % опитаних дітей,вважають що влада повинна дослухатись до думок дітей – дослідження

18.05.2018

Такі дані презентували діти 16 травня під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Презентація всеукраїнського дослідження про дотримання прав дитини «Голоси дітей»

15.05.2018

16 травня, о 14.30 в залі Комітету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму під час засідання Комітету відбудеться презентація Звіту про дотримання прав дитини «Голоси дітей», що підготовлений за результатами всеукраїнського дослідження.

Школа має бути демократичною – правозахисники допоможуть урядовцям впровадити світові стандарти освіти

26.10.2017

Школа має бути демократичною – правозахисники допоможуть урядовцям впровадити світові стандарти освіти

Коаліція «Права дитини в Україні» обговорила стратегію діяльності на наступні 3 роки

14.03.2017

У січні-лютому 2017 року організації учасниці Коаліції «Права дитини в Україні» обговорили стратегічні напрямки діяльності Коаліції на наступні три роки.

«Загальна ситуація із правами дитини в Україні істотно не покращилась, а навіть погіршилася», – експерти

09.02.2017

До вашої уваги розділ звіту правозахисних організацій «Права людини в Україні – 2016» .

Коаліція "Права дитини в Україні" прийняла участь в парламентських слуханнях

18.10.2016

12 жовтня у Верховній Раді України відбудлись парламентські слухання на тему:"Права дитини в Україні:забезпечення, дотримання, захист".

Школа – безпечне середовище? Право на освіту.

01.09.2016

Представники Коаліції "Права дитини в Україні" в ефірі Українського радіо розмовляють про право дитини на освіту, безпеку шкільного середовища, реформування освіти.

У Одесі відбулась Всеукраїнська дитяча літня школа з прав дитини

18.08.2016

11-14 серпня Одеса приймала юних учасників і учасниць Літньої школи з прав дитини. Впродовж чотирьох днів діти отримували знання щодо прав дитини та вчились особливостям проведення дослідження зі з’ясування думки дітей щодо реалізації прав дитини в Україні.

Грудне вигодовування як ключ до реалізації цілей сталого розвитку

28.07.2016

Тема Всесвітнього тижня грудного вигодовування – 2016, який триватиме з 1 по 7 серпня, наголошує на зв'язку між грудним вигодовуванням і Цілями сталого розвитку (ЦСР). ЦСР є основою глобальних зобов’язань і дій в напрямку справедливого розвитку. Цього року Всесвітній альянс дій на підтримку грудного вигодовування (WABA) приймає на себе завдання внести питання харчування немовлят та дітей раннього віку у стратегії сталого розвитку.

В Україні продовжують порушувати права немовлят на грудне вигодовування

20.07.2016

В Україні, не дивлячись на позицію Міністерства охорони здоров’я якнайширше підтримувати грудне вигодовування, виробники замінників грудного молока агресивно рекламують свою продукцію, переконуючи матерів дотримуватись правил, які підривають грудне вигодовування.

Право бути захищеним

04.07.2016

Представники Коаліції "Права дитини в Україні" в ефірі Українського радіо розмовляють про залучення дітей у військовий конфлікт, про право бути захищеними навіть під час перебування на території, де ведуться бойові дії та про проблеми координації між державними та недержавними органами в системі захисту прав дитини.

Діти на сході

03.07.2016

Представники Коаліції "Права дитини в Україні" в ефірі Українського Радіо говорять про проблему залучення дітей до збройного конфлікту на сході України.

«  1 2 3 4  »

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017