Коалiцiя - Права дитини в Українi

1 червня - Коаліція «Права дитини в Україні» звернулась до Президента з вимогою недопущення участі дітей у збройних конфліктах

02.06.2016

«Діти не злочинці! Вони жертви!» – під таким гаслом 1 червня пройшла акція під стінами адміністрації Президента, організаторами якої виступила коаліція «Права дитини в Україні». Представники коаліції закликали Гаранта стати на захист прав дитини на окупованих територіях і передали другий відкритий лист Президента з вимогою зупинити кримінальне переслідування дітей, які були залученні до збройного конфлікту.

Діти у війні: факти чи фантазії?

31.05.2016

1 червня о 12.30 відбудеться акція під будівлею Президента під час якої Коаліція “Права дитини в Україні” вручить другого відкритого листа Президенту щодо недопущення участі дітей у збройному конфлікті та необхідності координації зусиль у роботі з попередження залучення дітей.

В Україні діти отримали право звертатися до Комітету з прав дитини ООН

17.03.2016

Верховна Рада ратифікувала факультативний протокол до конвенції про права дитини щодо процедури повідомлень. За прийняття проголосували 244 депутати при мінімально необхідних 226, передають Українські новини.

AFEW-Україна увійшла до Коаліції «Права дитини в Україні»

16.03.2016

Склад Коаліції НУО «Права дитини в Україні» поповнився новою організацією – Міжнародним благодійним фондом «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Ukraine).

Коаліція "Права дитини в Україні" звернулась у відкритому листі до Президента України щодо недопущення участі дітей у збройних конфліктах

04.02.2016

Коаліція «Права дитини в Україні», яка об’єднує 16 національних та міжнародних неурядових організацій звернулась з відкритим листом до Президента України щодо недопущення участі дітей у збройних конфліктах.

Чи почує країна голоси дітей? Результати моніторингу «Голоси дітей»

20.11.2015

20 листопада відбулася прес-конференція за результатами унікального моніторингу «Голоси дітей». Головною її темою стали основні проблеми дотримання прав дитини та рекомендації дорослим з вуст юних моніторів. Унікальність дослідження полягає в тому, що його провели саме діти віком від 12 до 16 років.

Підсумки круглого столу "Дотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні"

19.11.2015

19 листопада до Всесвітнього дня дитини пройшло засідання Круглого столу на тему : «Дотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні».

Круглий стіл «Дотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні»

09.11.2015

19 листопада 2015 року у місті Києві відбудеться круглий стіл «Дотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні». Захід проводиться Комітетом Верховної Ради України у справах сім`ї, молоді, спорту та туризму у співпраці з Коаіліцією громадських організацій «Права дитини в Україні» та Save the Children International.

Міцні коаліції на захисті прав дитини: навчальний компонент

06.11.2015

На початку листопада представниці Коаліції «Права дитини в Україні» взяли участь у тренінгу зі зміцнення коаліцій НДО, які працюють на захист прав дитини.Тренінг відбувся 1-2 листопада у м. Тбілісі.

Семінар по правовій адвокації в Україні

22.05.2015

В Києві 14 - 15 травня пройшов семінар "Кидаючи виклик порушеням прав дитини з допомогою правової адвокації". Семінар був організований спільно Жіночим Консорціумом України, CRIN , Юридичною фірмою "Фомін, Сергієнко та партнери" та Коаліцією НУО"Права дитини в Україні", за фінансової підримки Save the Children International.

Cемінар "Кидаємо виклик порушенням прав дитини за допомогою правової адвокації в Україні"

15.04.2015

Триває набір учасників на семінар "Кидаємо виклик порушенням прав дитини за допомогою правової адвокації в Україні", що відбудеться 14-15 травня 2015 року.

Коаліція "Права дитини в Україні" провела загальні збори

04.04.2015

2-3 квітня відбулись загальні збори Коаліції "Права дитини в Україні". Представники організацій-учасників обговорили подальшу діяльність щодо впровадження Конвенції ООН про права дитини, Заключних спостережень та рекомендації Комітету ООН з прав дитини, моніторингу ситуації, тощо.

Кишинівська угода дітям без супроводу додає лише страждань, такі дані у звіті CRIN

17.12.2014

В Україні презентували звіт про дотримання прав дитини без супроводу в країнах СНД, що підготовлений Міжнародно мережею з прав дитини CRIN, за участю Коаліції "Права дитини в Україні". За даними звіту CRIN, закони, спрямовані на захист дітей без супроводу, тільки додають їм страждань. Кишинівська угода - головний інструмент щодо становища дітей без супроводу в регіоні, а також внутрішнє законодавство країн СНД не керуються інтересами дитини і ставляться до дітей без супроводу як до злочинців, а не пропонують їм захист.

Коаліція «Права дитини в Україні» запрошує взяти участь у круглому столі «Діти без супроводу: опіка та повернення»

24.11.2014

16 грудня 2014 року о 10.00 у м. Києві відбудеться круглий стіл «Діти без супроводу: опіка та повернення».

Всесвітній день дитини: діти війни

21.11.2014

У Всесвітній день дитини, коли Україну розриває війна, дорослим варто підкреслити про збільшення кількості системних порушень прав дитини.

Прес-конференція на тему:"Всесвітній день дитини - діти війни"

20.11.2014

У Києві, 20 листопада 2014 року на 12:00, у приміщенні ІА "Інтерфакс Україна" відбудеться прес-конференція "Всесвітній день дитини - діти війни"

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

07.10.2014

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

07.10.2014

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.

Стандарти гуманітарної допомоги в умовах воєнного конфлікту були детально розглянуті в Києві

01.09.2014

27-28 серпня 2014 року в Києві відбувся семінар "Стандарти гуманітарної допомоги"

В Києві говоритимуть про стандарти гуманітарної допомоги

26.08.2014

27-28 серпня 2014 року в Києві відбувся семінар "Стандарти гуманітарної допомоги". Під час семінару будуть розглянуті питання, які мають враховуватись у розробці гуманітарних програм для допомоги переселенцям з Криму, Донецької та Луганської областей

Жіночий консорціум України організовує семінар "Стандарти гуманітарної допомоги"

22.08.2014

27-28 серпня 2014 року відбудеться семінар "Стандарти гуманітарної допомоги" для представників організацій-партнерів проекту «Гуманітарна допомога в Україні», членів коаліції «Права дитини в Україні» та членів Жіночого консорціуму України.

«  1 2 3 4  »

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017