Коалiцiя - Права дитини в Українi

В Албанії проходить Міжнародна літня школа з проведення моніторингу дотримання прав дитини

15.07.2014

Представники України обговорять з учасниками з інших країн Адаптовану версію для дітей Заключних спостережень та рекомендацій Комітету ООН з прав дитини (2011), яку підготував Жіночий консорціум України разом з Коаліцією "Права дитини в Україні" для забезпечення доступу дітей до процесу впровадження Конвенції ООН про права дитини.

Представники чотирьох шкіл навчились планувати роботу з попередження принижуючи гідність поводження в школі

01.07.2014

24-26 червня 2014 року, відбувся семінар «Планування роботи з попередження насильства в школі», де вивчали методи планування та визначення потреб зважаючи на шведський досвід, де таке планування є постійним. У семінарі взяли участь педагоги та адміністрація 4 шкіл з Київської та Житомирської областей, а також з міста Києва, які беруть участь у проекті «Попередження насильства між дітьми в школі».

Права дітей в Україні: невтішні реалії

04.06.2014

Права дитини – це, перш за все, права людини. Тому захист прав дитини, моніторинг ситуації щодо дотримання цих прав і реагування на випадки як звичайних порушень так і на випадки порушень через недосконалість законодавства – це один із пріоритетних напрямів соціальної відповідальності чи не кожного юриста. Але разом з тим це має бути основним напрямом щоденної діяльності (!) державних чиновників.

Жіночий консорціум України навчає педагогів Київщини та Житомирщини попереджувати насильство над дітьми

04.06.2014

Більше 80 педагогів з чотирьох пілотних навчальних закладів Києва, Київської області та Житомира взяли участь в тренінгах з курсу попередження насильства, що проводять тренерки Жіночого консорціуму України.

Доля дітей України у сучасній війні: держава та суспільство мусять взяти на себе відповідальність

29.05.2014

«За даними ООН в різних куточках світу в збройних конфліктах приймають участь більше 300 тисяч дітей, віком до 15 років. За останнє десятиріччя в різних гарячих точках загинуло 2 млн. дітей, ще 6 млн. отримали серйозні поранення або стали інвалідами», - підкреслює Діна Гуд, координатор проектів Представництво ХАЙЕС в Україні.

Громадські організації говоритимуть про проблеми про проблеми дітей в зонах конфліктів в Україні

26.05.2014

9 травня 2014 р. о 13:00 в Прес-центі Інформаційного агентства ЛIГАБізнесІнформ (вул. Шамрило, 23) відбудеться прес-конференція на тему "Діти і вимушене переміщення".

У Києві навчали надавати допомогу в умовах тривалої кризової ситуації

15.05.2014

3 травня в Києві, тренерки Жіночого консорціуму України Олена Соловйова та Євгенія Дубровська розповідали як надавати допомогу дітям в умовах тривалої кризової ситуації. У тренінгу взяли участь співробітники Інститутів підвищення кваліфікації педагогів, які раніше пройшли навчання з питання організації роботи з попередження насильства над дітьми.

Коаліція "Права дитини в Україні" закликає батьків берегти дітей

30.04.2014

Коаліція громадських організацій «Права дитини в Україні» підтримує звернення Правозахисного центру «Поступ» щодо участі дітей в акціях під час конфлікту та закликає батьків берегти дітей.

Жіночий консорціум України презентував ситуацію щодо насильства між дітьми у чотирьох пілотних школах

14.04.2014

10 квітня 2014 Жіночий консорціум України завершив цикл презентацій аналізу, проведеного в пілотних школах Київської та Житомирської областей. 10 квітня 2014 Жіночий консорціум України завершив цикл презентацій аналізу, проведеного в пілотних школах Київської та Житомирської областей.

Громадські організації об`єднуються для зміцнення захисту прав та інтересів дитини в Україні

24.01.2014

25 січня 2012 року десять громадських та міжнародних організацій в Україні створили неформальну коаліцію, яка отримала назву «Права дитини в Україні». В умовах економічної кризи та скорочення соціальних видатків діти потребують особливого захисту та сильного представника. Це стало основною передумовою об’єднання організацій з різних регіонів України, які увійшли до складу Коаліції.

МВС: робота приймальників-розподільників для дітей потребує якісних змін

20.11.2013

Тема «Реформування приймальників-розподільників для дітей, як складова реалізації Концепції кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» обговорювалася сьогодні під час круглого столу фахівцями МВС, Мін’юсту, Мінсоцполітики, МОЗ, громадських організацій тощо.

Психологів Броварського району навчали попереджувати насильство в школі

14.11.2013

Тренерки Жіночого консорціуму України провели 5 листопада 2013 року навчання для практичних психологів та соціальних педагогів шкіл.

Приймальники-розподільники потрібно ліквідувати, проте їх ресурси мають залишитися дітям

23.09.2013

Приймальники-розподільники для дітей не є виховними закладами, не є закладами пенітенціарної системи, тому, моніторингова група з дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках вагалась, які стандарти взяти за основу. Беручи за основу Конвенцію ООН про права дитини, ми взяли стандарти, яким має відповідати пенітенціарний заклад для дітей.

У МВС підтримують правозахисників щодо реформування прифмальників-розподільників для дітей

06.09.2013

Приймальники-розподільники для дітей системи МВС мають бути кардинально реформовані. Такими є висновки громадських організацій у результаті моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей системи МВС.

Коаліція "Права дитини в Україні": приймальники-розподільники порушують права дитини, але вони можуть стати гарним ресурсом для створення нових центрів для дітей у конфлікті з законом

05.09.2013

Приймальники – розподільники у тому вигляді, як вони існують на даний час, мають бути кардинально реформовані, а ресурсну базу цих закладів слід використати для створення центрів для дітей у конфлікті з законом. Про це засвідчили результати моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках при органах внутрішніх справ, який проводився Коаліцією громадських організацій «Права дитини в Україні» за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» і Міжнародної організації «Save the Children».

Коаліція "Права дитини в Україні" звертається у відкритому листі до Азарова з проханням захистити права дітей без супроводу з країн СНД

31.05.2013

Коаліція «Права дитини в Україні» звертається у відкритому листі до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з проханням захистити права дітей без супроводу з країн СНД.

Коли дитину дурять дорослі, її життя може перетворитися на трагедію

31.05.2013

Історія 17-ої Анни, що вразила героїчністю дівчинки та циннічністю соціальних служб.

Держава пропонує дитині тюрму замість сімейного затишку

31.05.2013

Діти без супроводу перебувають в закритих міліцейських закладах - про цю кричущу проблему наголосила Коаліція «Права дитини в Україні» під час прес-конференції, яка відбулась 31 травня 2013 року.

У Києві відбудеться прес-конференція щодо захисту прав дітей без супроводу

30.05.2013

Мова піде про кричущу ситуацію відсутності захисту дітей без супроводу в країнах СНД . Діти віком від 3 до 18 років з країн СНД (України, Російської Федерації, Молдови, тощо) утримуються в міліцейських установах всупереч міжнародним стандартам, які говорять, що «діти без супроводу або розлучені діти не мають утримуватись під вартою»

Підготовлено команду для моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей

27.03.2013

25-26 березня 2013 року у м. Києві, незважаючи на погодні умови і великий снігопад, відбувся тренінг з підготовки груп моніторингу дотримання прав дитини в діяльності приймальників-розподільників для дітей системи ОВС України.

«  1 2 3 4  »

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017