Коалiцiя - Права дитини в Українi

У Києві готуватимуть групи моніторингу дотримання прав дитини в діяльності приймальників-розподільників

20.03.2013

25-26 березня 2013 року у м. Києві відбудеться тренінг з підготовки груп моніторингу дотримання прав дитини в діяльності приймальників-розподільників для дітей системи ОВС України.

У МВС почали моніторити дотримання прав дітей у приймальниках-розподільниках

01.03.2013

Система моніторингу дотримання прав дітей у приймальниках-розподільниках почала діяти у Міністерстві внутрішніх справ України. Це повідомляє прес-служба МВС.

Київський приймальник-розподільник для дітей перевірили представники омбудсмена та представники громадських організацій

28.02.2013

22 лютого 2013 р. спільна моніторингова група відвідала Київський приймальник-розподільник для дітей.

В приймальниках-розподільника для дітей починаються громадські перевірки

01.02.2013

Коаліція «Права дитини в Україні» розпочинає моніторинг дотримання прав дитини у приймальниках-розподільниках для дітей. Моніторинг здійснюється на замовлення Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС та за підтримки міжнародного фонду «Відродження» і міжнародної громадської організації «Save the Children».

Омбудсмен та ЮНІСЕФ підписали угоду про співробітництво

19.12.2012

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська та голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо підписали Угоду про співробітництво.

Ратифікована Україною Конвенція ООН про права дитини не виконується

20.11.2012

20 листопада - День прийняття Конвенції ООН про права дитини. Незважаючи на основоположне право дитини на виховання і розвиток у сім’ї, зазначене у преамбулі Конвенції ООН, тисячі дітей в Україні виховуються в інтернатах, де це право не забезпечується.

Права дитини і недитячі проблеми

17.11.2012

9 листопада о 15.30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему «Права дитини і недитячі проблеми», присвячена 23-ій річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини.

24 жовтня Україна звітує в Женеві про права людини

17.10.2012

24 жовтня у Женеві озвучать урядову доповідь від України про права людини на основі чотирирічного моніторингу - Універсального періодичного огляду. Україна в рамках УПО звітує вдруге.

Чи вирішить періодичний огляд ООН проблеми прав людини?

15.10.2012

24 жовтня у Женеві озвучать урядову доповідь від України про права людини на основі чотирирічного моніторингу - Універсального періодичного огляду.

Коаліція "Прав дитини в Україні" представила свої рекомендації місіям 20 країн, які є членами ООН

04.08.2012

31 серпня 2012 року – місії 20-ти країн, які є членами ООН, в рамках другого Універсального періодичного огляду (моніторинг дотримання прав людини в Україні, який здійснює Рада з прав людини ООН) заслухали правозахисні організації, зокрема представника Коаліції «Права дитини в Україні».

Діти у місцях несвободи: фахівці здійснять моніторинг дотримання їхніх прав в Україні

25.07.2012

У Міністерстві внутрішніх справ України відбувся круглий стіл на тему: "Діти у місцях несвободи: фахівці здійснять моніторинг дотримання їхніх прав в Україні".

Рада ООН оцінить стан дотримання прав дитини в Україні

09.04.2012

У квітні 2012 року Коаліція «Права дитини в Україні» спільно з правозахисним центром «Ла-Страда» та Мережею з протидії комерційній сексуальній експлуатації дітей подала короткий оглядовий звіт «Про стан дотримання прав дитини» до Ради ООН з прав людини.

Громадські організаціїї обурені заявами Тігіпка про дітей-інвалідів

03.04.2012

Громадські організації обурились позицією міністра соціальної політики Сергія Тігіпка щодо ситуації з утриманням дітей-інвалідів в Україні, і з цього приводу направили відкритого листа.

Хто захистить права дитини в Україні?

30.01.2012

В Україні потрібно провести низку реформ, спрямованих на покращення захисту прав дитини, йдеться зокрема про роботу з сім`ями, які перебувають у складних життєвих обставинах; соціальний супровід родин; процедуру позбавлення батьківських прав; роботу з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

ООН чекає від уряду України пояснень щодо дотримання прав дитини

13.07.2010

Розглянувши Державну доповідь України щодо впровадження Конвенції ООН про права дитини Комітет ООН з прав дитини поставив уряду 11 додаткових, уточнювальних питань.

Громадські організації розказали ООН як в Україні захищають права дітей

21.06.2010

14 червня відбулось засідання Комітету ООН з прав дитини щодо реалізації Конвенції про права дитини в Україні. Представники українських громадських організацій представили членам комітету Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини.

Українці впевнені - діти постійно зазнають різних форм насильства

06.06.2010

Більшість громадян вважають, що в Україні поширено насильство над дітьми. Такого висновку дійшли експерти Інституту проблем управління імені Горшеніна, провівши опитування на тему: «Чи захищені права дитини в Україні?».

«  1 2 3 4  »

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017